Радісна звістка!

Дружина теле- і радіоведучого Микити Добриніна на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала зворушливе фото. Зараз Даша Квіткова і Микита Добринін відпочивають на Мальдівах, куди прилетіли кілька днів тому. На білосніжному піску, серед високих пальм молоді люди проводять свою зимову відпустку.

Даша показала фото, на якому позує з помітно збільшеним животом: дівчина вагітна, про що й вирішила розповісти своїм підписникам, інформує Ukr.Media.

На фото, опублікованому на особистій сторінці, Квіткова позує на тлі океану в нюдовом купальнику. Дівчина розповіла, що перебуває на п’ятому місяці вагітності.

“Чотири з половиною місяці тому помножили нашу любов”, — написала дівчина в публікації. На фото її зірковий чоловік стоїть перед Квітковою на одному коліні, мило цілуючи її живіт. Шанувальники написали багато привітань і компліментів.

“Нарешті-тоооооо. можна видихнути)))) вітаю Вас ще РАЗ!”, “Ура!!! Вже не виносимо виношувати цей секрет! Хочеться радуватись!!!”, “Ура))) а я здогадалася вже давно, адже Даша активно почала говорити про те, що потрібно їсти скільки хочеш і любити себе)”, “Я думаю цю новину чекали всі…”, “А я ж казала!”, “Вітаю”, — радіють підписники.