Сукня нареченої дуже пасує зірці.

Українська співачка заінтригувала своїх численних підписників Instagram фотографією у весільній сукні. Наталія поділилася знімком, на якому позує в білому платті і напівпрозорій фаті. До речі, своє особисте життя співачка тримає в строгому секреті. Минулого року зірка зізналася, що зустріла кохану людину, правда він живе в іншому місті. Ні імені обранця, ні іншої інформації Могилевська не розкривала, інформує Ukr.Media.

Наталія поділилася знімком, на якому позує в білій весільній платті і фаті. Наряд нареченої призвів прихильників Могилевської у захват. Правда, сукня нареченої, яку приміряла на себе співачка, була одягнута для чергового номера у гумористичному проєкті “Ліга сміху”.

“Весілля в ефірі 1+1. Як Вам? Хто дивився?”, — запитала підписників Наталія.

Шанувальники відзначили, що весільна сукня дуже йде співачці.

“Дуже мила, ніжна прекрасна і улюблена наша Наталя”, “Хотілося, щоб це було наяву! Дуже стильна наречена!”, “Ви прекрасні!!! Бажаю щастя!!!!”, “Дуже жіночно, красиво”, “Наталія Ви прекрасні у весільному вбранні (втім, як і у всіх інших). Я Вам бажаю швидше стати найчарівнішою нареченою на Землі!!!”, — пишуть підписники.