Актуальні новини

Помер грузинський актор Нодар Мгалоблішвілі

Радянський і грузинський актор Нодар Мгалоблішвілі помер на 87-му році життя.

Помер грузинський актор Нодар Мгалоблішвілі

У вівторок, 26 березня, помер грузинський актор Нодар Мгалоблішвілі, який був відомий по ролі Каліостро у фільмі "Формула кохання", що вийшов на екрани в 1984 році. Актор пішов з життя в Тбілісі, у віці 87 років. Відомо, що в останні місяці актор тяжко хворів. Коли відбудуться похорони – поки невідомо, інформує .

Біографія актора

Актор народився 15 липня 1931 року в Тбілісі, в бідній родині. Його виховала мати, тому що батько пішов на фронт, а повернувся тяжко хворим і незабаром помер. Він мав чудовий голос і мріяв про оперну кар'єру тенора, але з певних причин втратив голос. Від безвиході Нодар вступив до театрального, вважаючи, що стане співаком, коли голос повернеться. Голос згодом повернувся, але співаком Нодар вже не став, закохавшись в театр.

Фільмографія актора

У кіно актор вперше знявся в 1958 році. Він зіграв у фільмах "Відплата", "Секунда", "Сповідь Дон Жуана", "По імені Барон", "Катала" та інших. На початку 2000-х років Нодар Мгалоблішвілі брав участь у зйомках серіалу "Спецназ". Всього за свою 60-річну кар'єру актор знявся в більш ніж 35 картинах.

Глядачам актор особливо запам'ятався як граф Каліостро, роль якого він виконав в чудовій трагікомедії Марка Захарова "Формула любові". Це радянський художній телефільм за сценарієм Григорія Горіна, випущений в 1984 році кіностудією "Мосфільм".

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Топ-10 подій 19 вересня на Bookforum 28

Залишити відповідь