Актуальні новини

«Мистецький арсенал» очолить Олеся Островська-Люта

Перемогу в конкурсі на посаду генерального директора Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» отримала його теперішня керівниця Олеся Островська-Люта. Конкурсна комісія переобрала її на цю посаду вдруге й одноголосно.

Нагадаємо, обрати керівника «Мистецького арсеналу» конкурсна комісія мала ще 6 липня, проте жоден із кандидатів не набрав необхідної кількості голосів. Найбільшу підтримки отримав колишній міністр культури часів екс-президента Віктора Януковича Михайло Кулиняк. Цього разу він, як і решта кандидатів, не отримав жодного голосу. Олеся Островська-Люта отримала усі 9 голосів членів конкурсної комісії.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1525752 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1525752{
margin: 0!important;
}
}

Олеся Островська-Люта народилася 5 серпня 1978 року у Львові. Навчалася у Києво-Могилянській академії. З 2014 року була першою заступницею міністра культури Євгена Нищука.

У липні 2016 року Островська-Люта перемогла у конкурсі на посаду директора комплексу «Мистецький арсенал». Як свою програму вона запропонувала перетворити «Мистецький арсенал» на креативний кластер, що складатиметься із мистецьких лабораторій –літературної, театральної, музичної та освітньої.

Нагадаємо, «Мистецький арсенал» було засновано у 2007 році. З того часу він став однією з найважливіших культурних інституцій України.

  Зруйновані росіянами культурні пам'ятки почали документувати за допомогою 3D-сканерів

Залишити відповідь