44-річна Шарліз Терон потрапила в об’єктиви папараці під час сімейної прогулянки.

Актриса відправилася в кафе разом з семирічним сином Джексоном в Каліфорнії. Сімейний вихід видався цікавим, багато в чому — з-за вибору образів, інформує Ukr.Media.

Свобода гендерного самовизначення особистості в західних країнах стає буденністю, проте хлопчик у загальноприйнятому “дівчачому” вбранні все одно викликає цікавість громадськості.

Так, 44-річна Шарліз Терон потрапила в об’єктиви папараці під час сімейної прогулянки. Актриса насолоджувалася сонячною погодою і прямувала в кафе разом з семирічним сином Джексоном в Каліфорнії. Хлопчик вирішив скористатися по‑літньому теплою погодою і вибрав відповідний наряд. Джексон надів рожевий злитий купальник і відмовився від взуття.

Актриса, на відміну від спадкоємця, вирішила одягнутися в стилі кежуал. Червоний светр вона доповнила розкльошеними брюками, прикрашеними гудзиками уздовж швів. Взуття вона підібрала в тон сумочки — чорні шльопанці.

Наряди дитини Терон вже викликали питання — Шарліз регулярно наряджає сина в сукні і спідниці і навіть викладає подібні знімки в Instagram. Зірку Голлівуду часто критикують за її методи виховання, але сама Шарліз вважає, що не варто заважати дітям самовиражатися. Зіркова білявка підтримує хлопчика і навіть сама стала називати його дочкою.

“Вона (Джексон) подивилася на мене, коли їй було всього три роки, і сказала: “Я не хлопчик!” Ось і все, тепер у мене є дві прекрасні дочки, яких я буду оберігати, як будь-які нормальні батьки.”

– розповіла Шарліз Терон.

Попри пояснення актриси в інтерв’ю, багато хто продовжує ставитися до її позиції з нерозумінням, але вона стоїть на своєму.

“У мене дві прекрасні дочки, яких я хочу захистити і зробити щасливими. Вони народилися такими, які є, і не мені вирішувати, ким вони стануть, коли виростуть.”

  Народні прикмети на 4 квітня – День Василя Сонячного

– зазначила актриса в одному з інтерв’ю.

Джексона актриса усиновила сім років тому в ПАР, а чотири роки тому у неї з’явилася дочка Августа, яку вона удочерила в США.

До речі, Терон не єдина знаменитість, яка скептично ставиться до гендерних стереотипів, коли мова йде про те, в що нарядити дітей. Актриса Меган Фокс також дозволяє своєму синові носити сукні.