Актуальні новини

На благодійному концерті «Львів–Харків» збиратимуть кошти для тероборони

22 травня о 17.00 в укритті на !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26) відбудеться благодійний музично-поетичний концерт за участю Павла Гудімова, Мар’яни Савки, Сергія Жадана, Віктора Морозова, тріо «Мар’яничі», Іванни Скиби-Якубова, Олега Каданов, Стаса Кононова. Харківські учасники приєднаються онлайн. Митці збирають кошти на два пікапи Mitsubishi L200 вартістю 330 000 грн для 113-тої окремої бригади територіальної оборони Харківської області і батальйону Хартія. Справні машини – одна з вкрай важливих складових нашої перемоги і безпеки хлопців і дівчат на передовій.
Благодійний внесок на захід від 200 грн, оплата на вході, попередньо зареєструйтеся https://cutt.ly/CHm0s0j.
Також відвідати концерт можна буде онлайн. Трансляція відбуватиметься на Facebook-сторінках Видавництва Старого Лева, Суспільне. Культура і Радіо Культура. Захід інформаційно підтримає Суспільне.
«Львів і Харків – з протилежних кордонів України, західного і східного, але з перших днів повномасштабного вторгнення люди культурного середовища в єдиному волонтерському русі. Так близько, ніби тримаємося за руки. Нам дуже хочеться, щоби в Україні всі були живі і відбувалися культурні події. Це подія культурна, це наш фронт, який допомагає українській армії тримати кордони, боронитися і перемагати. Зараз нашим військовим потрібні машини. Ми їх знайшли, вони чекають своєї дороги в 1500 кілометрів. Тепер потрібно їх викупити – і хай працюють на перемогу», – говорить головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.
Реквізити для донатів:
Приватбанк: Мар’яна Савка 4627055110084679
Монобанк: 5375411414824404
PayPal: [email protected]
Тетяна КОЗИРЄВА, «День»
Фото організаторів події

  Помер керівник Театру на Подолі Віталій Малахов

Залишити відповідь