Актуальні новини

У Соледарі відкриється виставка «Заземлення»

30 вересня о 12:00 перед офісом фонду ІЗОЛЯЦІЯ (вул. Паркова, 1) в Соледарі відбудеться урочисте відкриття скульптури «Янгол Соледара» художника-абстракціоніста Антона Логова. Янгол являє собою охоронця робітників і жителів Соледара. Кожен охочий також може створити свою скульптурну модель янгола-охоронця Соледара.
29 вересня о 14:00 в офісі фонду ІЗОЛЯЦІЯ пройде майстер-клас Антона Логова. Разом з митцем можна буде зробити з паперу або кольорового картону скульптуру «Янгол Соледара», образ якого буде наділений людяністю, добротою і вірою в майбутнє. Це вже другий майстер-клас художника, у якому місцеві жителі охоче збираються взяти участь.
Також 30 вересня о 15:00 в офісі фонду ІЗОЛЯЦІЯ відбудеться презентація робіт митців, учасників проєкту «Заземлення». Протягом дев’яти останніх місяців вони створили низку художніх робіт у форматі відео, фотографії, скульптури, живопису та інсталяції.
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ у співробітництві з Соледарською ОТГ та за підтримки Українського культурного фонду провів серію короткострокових резиденцій «Заземлення» для 19 художників(ць) та дослідників(ць), що працюють із темою Антропоцену. У своїх роботах вони звертались до індустріальної історії краю, змінених діяльністю людини ландшафтів та природного різноманіття сходу України. А місцеві жителі охоче ділилися своїми знаннями про місто і його історію та долучалися до активностей, ставши співавторами кількох робіт.
Початок мінівиставки о 15:00. На ній будуть представлені роботи дуетів Open Place та ruins collective, саунд-прогулянка Соледаром від Назарія Заноза, фільм про провальні озера від режисерки Зої Лактіонової, скульптура соляної людини від Валентини Бєро, проєкт про історію регіону, виконаний у техніці вишивання на папері, від Наталі Любченкової, графічна робота «Солерос» художника Віталія Агапєєва. А також проєкти інших учасників «Заземлення», сучасних українських митців та мисткинь: Богдани Войтенко, Наталі Михальченко, Юлі Кириченко, Євгена Коршунова та Святослава Коверзнєва. А в місті можна побачити скульптуру «Люди-акули» Астіана Рея та авторський розпис художниці Роксолани Дудки, на якому вона «зашифрувала» місцеву флору та фауну «Заземлення» триває, і вже найближчим часом буде презентовано нову програму проєкту.
«Цієї осені та взимку Ізоляція продовжуватиме освітню програму в Соледарі у форматі коротких освітніх блоків за напрямками: мистецтво, музика, креативні індустрії та урбанізм. Говорити про сучасне мистецтво та створювати його разом з мешканцями міста буде художниця з Києва Катя Бучацка. А ділитимется практичними знаннями про креативні індустрії Марта Кобринович зі Львова. Маємо також і лекторку з-за кордону — це Ліва Дударева, латвійська архітекторка та художниця, співзасновниця дуету METASITU, розповість про урбанізм», — говорить rураторка проєкту «Заземлення» Катерина Філюк.
Слідкуйте за анонсами на сторінці фонду ІЗОЛЯЦІЯ в соціальних мережах та телеграм-каналі IZOLYATSIA_Соледар, щоб бути в курсі подій!

  На Львівщині визначили лауреатів премії імені Степана Бандери

Залишити відповідь