Вірастюк розлучився з дружиною та показав перше фото з новою обраницею. Нардеп засвітив нову кохану, яка народила йому дитину до його офіційного розлучення.

Український політик, актор і багаторазовий чемпіон світу в силовому багатоборстві Василь Вірастюк через два місяці після оголошення про нові відносини вперше засвітив на фото кохану, яка молодша за нього на 11 років, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в інстаграм 50-річний екс-спортсмен запостив романтичний знімок, де обіймає Ірину. Кадр було зроблено зі спини Вірастюка, тому користувачі Мережі змогли розглянути лише очі обраниці Вірастюка.

В описі рідкісного фото Василь оголосив про те, що офіційно розлучився з другою дружиною Інною. Судовий процес між колишнім подружжям тривав з осені 2022 року.

«Я У ВІДНОСИНАХ. Сьогодні я можу говорити і писати про це відкрито, хоча багато хто з вас дізнався про це з інтерв’ю зі “СЛАВА+” PS закінчився нескінченний судовий процес, який тривав ще з жовтня 2022 року (трохи більше півтора року). Ще 10 травня Печерський суд Києва ухвалив остаточне рішення щодо розлучення, і за 30 календарних днів, а саме 11 червня рішення набирає чинності, — поділився він.

Зазначимо, що у квітні Вірастюк в одному з інтерв’ю заявив, що вчетверте став батьком. Ірина влітку 2023 народила йому сина Володимира.