На концерті бойфренда Кайлі Дженнер загинули вісім людей. Тревіс Скотт виступив на фестивалі Astroworld, де загинули 8 людей і десятки отримали травми.

На відомого американського репера Тревіса Скотта, який перебуває у відносинах з Кайлі Дженнер, подали до суду через загибель фанатів на фестивалі Astroworld. Під час концерту, на якому виступав Скотт загинули вісім людей і ще десятки отримали поранення, інформує Ukr.Media.

Один з постраждалих відвідувачів фестивалю Мануель Соуза подав до суду на організатора Astroworld Тревіса Скотта, а також розважальну компанію Live Nation, промоутера концертів Scoremore та інших причетних до події осіб і організацій.

За словами потерпілого, він отримав серйозні тілесні ушкодження, коли неконтрольований натовп повалив його на землю і топтав. Тепер він вимагає більше 1 000 000 доларів моральної компенсації.

Зазначимо, що на концерті було близько 50 тисяч осіб. Під час виступу Тревіса і Дрейка почалася тиснява, бо фанати хотіли підійти ближче до сцени.

Після концерту репер на своїй сторінці в Twitter прокоментував ситуацію, що склалася:

“Я повністю спустошений через те, що сталося вчора ввечері. Мої молитви з постраждалими на фестивалі. Я повністю підтримую поліцію Х’юстона в її розслідуванні загибелі людей. Маю намір співпрацювати, щоб підтримати нужденні сім’ї”, — написав він.