Опра Вінфрі видалила скандальне інтерв'ю герцогів Сассекських. На YouTube видалили резонансне інтерв'ю Меган Маркл і принца Гаррі.

За пів року відео подивилися понад 17 мільйонів користувачів мережі, інформує Ukr.Media.

7 березня 2021 року на американському телеканалі CBS в ефір вийшло скандальне інтерв’ю колишньої актриси Меган Маркл і її чоловіка, британського принца Гаррі.

У розмові з популярною ведучою Опрою Вінфрі герцоги Сассекські торкнулися теми расизму в королівській родині, чим розгнівали не тільки родичів з Великобританії, але і шанувальників монархії.

Пізніше Опра оприлюднила резонансне відео на YouTube-каналі. Ролик приніс ведучій більше 17-ти мільйонів переглядів. Однак, попри такий інтерес користувачів мережі, днями Вінфрі прийняла рішення видалити інтерв’ю.

Офіційну причину телезірка поки не називає. Однак, в Мережі вже ходять чутки про те, що Опра вирішила «замести сліди» дружби зі скандальною парочкою. У першу чергу, королівські експерти пов’язують таку поведінку Вінфрі з поганим самопочуттям 95-річної Єлизавети II. Нібито ведуча хоче уникнути критики і падіння рейтингів, якщо буде доведено, що саме після виходу інтерв’ю здоров’я королеви погіршилося.