Актуальні новини

На Netflix вийшов перший повнометражний фільм з українським дубляжем

На найбільшому у світі сервісі потокового відео за передплатою Netflix Inc. вийшов перший повнометражний фільм одночасно з українським дубляжем і субтитрами, повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1513101 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1513101{ margin: 0!important; } }

«На Netflix вийшов перший повнометражний фільм одночасно із українським дубляжем і з субтитрами – Outside the Wire. І навіть події фільму відбуваються в нашій країні. Озвучуванням займалася студія Postmodern Production. Наприкінці минулого року Postmodern разом із Tak Treba Production стали офіційними партнерами стримінгу. Ось і бачимо перші результати», – написав Ткаченко в Telegram-каналі.

Міністр упевнений, що динаміка йде до збільшення співпраці Netflix з Україною.

відео Netflix

«Тож чекаємо на поповнення бібліотеки Netflix українською. І на нові зйомки в Україні. Особливо стрічок про Україну в Україні», – додав він.

//
фото Vertiugo

У фантастичному бойовику «За базою» («Outside the Wire») Ентоні Макі грає суперсолдата-андроїда. Разом зі знеславленим пілотом дрона він шукає у зоні військових дій зброю, яка загрожує всьому людству. Частково події відбуваються на території України.

  17 серпня — Явдоха Малинівка: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь