Актуальні новини

Львівська школа джазу проведе підсумковий концерт онлайн

Львівська школа джазу проведе підсумковий концерт онлайн. Він відбудеться 28 червня у межах програми «Львів 2020: Фокус на культуру».

Упродовж минулих років Школа джазу під керівництвом Ігоря Гнидина проводила багато репетицій та підготовки до концертів, а в кінці червня 2020 року музиканти мали б грати черговий підсумковий концерт. Попри карантинні обмеження щодо культурних заходів, які зараз діють в Україні, музиканти вирішили не скасовувати концерт, а зробити його онлайн. Таким чином вони хочуть показати, що розвиток джазового середовища у Львові продовжує існувати і розвиватись.

Крім учнів школи, участь в концерті також візьмуть відомі львівські джазові музиканти і викладачі – Анастасія Литвинюк та Андрій Кохан, які допомагають школі.

Трансляція відбудеться за посиланням.

Довідка:

Львівська школа джазу та сучасної музики – це проект для музикантів і тих, хто хоче таким стати, який вже впродовж трьох років свого існування активно популяризує львівську джазову культуру як в Україні, так і за її межами. Проект для початківців та професіоналів без вікових обмежень та стилістичних рамок. Керівником школи є Ігор Гнидин.

Тут викладають музиканти, які навчалися у кращих джазових музикантів Європи. За час роботи школа налагодила контакт і продовжує співпрацю з відомими джазовими музикантами та викладачами з усього світу, зокрема Michael Bowie, Frank Parker, Janusz Szrom, Bogdan Hołownia, Mark Bernstein, Grzegorz Karnas, David Friesen, Hans Peter Salentin, Zbigniew Wrombel, Piotr Wrombel, Krzysztof Szmajda та інші.

  4 липня — Ульянів день: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь