Актуальні новини

“На сьомому місяці від щастя”: Сергій та Сніжана Бабкіни чекають на третю дитину

Сніжана Бабкіна на 7 місяці вагітності.

40-річний український виконавець Сергій Бабкін та його 33-річна дружина Сніжана довгий час приховували від публіки радісну новину. Як виявилося, Бабкіна вже на 7 місяці вагітності, інформує .

Щасливе подружжя знялися в новій романтичній фотосесії і розсекретили стать майбутньої дитини. Вони зізналися, що першими про вагітність Сніжани дізналися їхні діти. Про це пара поділилася в інтерв'ю.

"Ми довго нікому не говорили новину – ні батькам, ні дітям. Діти дізналися перші. Ми сказали їм за вечерею, що влітку з'явиться братик або сестричка. Артур зрадів, але він небагатослівний. А Веселина з того моменту стала щодня ставити питання: де малюк буде спати, як його назвуть, що він буде їсти", – поділилися подружжя.

Крім того, зіркова пара розповіла, що вони чекають хлопчика, як цього і хотів Сергій. А ось Сніжана запевняє, що їй "з дівчинкою дуже добре". Про сестричку мріє і донька пари Веселина, але ось син подружжя Артур хоче братика.

До речі, не можна не відзначити, що дуже мило про поповнення в родині розповів сам Сергій. Виконавець опублікував на своїй офіційній сторінці фотографію і написав: "Ми на сьомому місяці від щастя".

Додамо, Сергій та Сніжана Бабкіни познайомилися в 2007 році – пара разом грала в "Театрі 19". Вже в 2008 між коханими пройшла церемонія вінчання, а офіційно свої долі узами шлюбу вони поєднали в 2009 році. До цього Сергій Бабкін був одружений на Лілії Ротань (з 2005 по 2007). Від шлюбу у музиканта залишився син Ілля.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  ЗМІ повідомили про погіршення стану Юлії Началової

Залишити відповідь