Актуальні новини

На залізничному вокзалі “Південний” відкрилася виставка дитячих малюнків

Виставка присвячена Дню знань. Серед 40 дитячих робіт, представлених на виставці, можливо, лише одна дотична безпосередньо до школи, всі інші –  різнобарвний калейдоскоп дитячих вподобань, фантазій та вражень.
Основна мета виставки – нагадати дорослим, що з настанням осені діти не перетворюються на роботів для засвоєння знань та «заробляння» оцінок, а залишаються все тими ж веселими, мрійливими та пустотливими маленькими особистостями, не схожими ні на кого іншого.  У наших силах зробити так, щоб навчання для них стало дійсно цікавою та захоплюючою подорожжю в світ знань.  Для цього варто поважати індивідуальність дітей, їхнє право бути собою, а не такими, як зручно дорослим,   –  впевнені в Музеї дитячої творчості. Там також переконані, що виставки дитячих малюнків є найкращим способом показати суспільству, що кожна дитина – талановита, кожна – яскрава індивідуальність і кожна заслуговує на визнання як особистість.

Музей Дитячої творчості висловлює величезну подяку АТ «Укрзалізниця» та страховій компанії «NGS» за підтримку проєкту.
Бажаємо всім дітям, батькам та учителям взаємного розуміння та поваги, адже лише так подорож до знань  буде легкою та приємною, а всі її учасники – здоровими та щасливими!
Довідкова інформація
Музей Дитячої Творчості: некомерційний недержавний проект ГО «Соціальний капітал» .Місія Музею:  вивчення світосприйняття сучасних українських дітей через дослідження їхньої творчості.  Створення умов доступу  широкого загалу до результатів таких досліджень задля того, щоб погляди, емоції та думки дітей були проявлені в інформаційному полі та враховувалися суспільством та інституціями при прийнятті важливих рішень. Збереження, вивчення та промоція дитячої художньої творчості. Популяризація культури та мистецтва в дитячій аудиторії через заохочення до творчості.
Сторінка Музею дитячої творчості у Facebook.

  26 серпня — день Максима Сповідника: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь