Актуальні новини

Сімейний знімок: Катя Осадча вперше за довгий час показала фото із сином від першого шлюбу

Фотографії з старшим сином телеведучої в мережі з’являються досить рідко.

Відома українська телеведуча, журналістка Катя Осадча рідко ділиться зі своїми шанувальниками сімейними фотографіями та подробицями особистого життя, особливо, коли це стосується дітей.

Однак якщо спільні фотографії з чоловіком Юрієм Горбуновим і маленьким сином Іваном зрідка з'являються на Instagram сторінці телеведучої, то фото з сином від першого шлюбу, 16-річним Іллею, Катя практично ніколи не публікує, інформує .

За словами знаменитості, Ілля не дуже любить фотографуватися. Однак іноді Осадчій все ж вдається зробити спільне фото з старшим сином. Так, вчора телеведуча порадувала шанувальників у соцмережі рідкісним кадром.

"Приємне з корисним – мама на роботі, Ілля на виставі", – підписала фото Катя.

На фото, зробленому в Національній опері України, Осадча позує в стильних чорних штанях, білій сорочці і такого ж кольору кросівках. Образ доповнює невелика чорна сумочка. Син Ілля ж позує в сорочці, піджаку, вузьких штанях і кросівках.

Шанувальники підкреслили, що незважаючи на те, що Катерина сама зростом 180 сантиметрів, син її вже обігнав.

Варто зазначити, що свого первістка, Іллю, Осадча народила в 2002 році, коли була одружена з народним депутатом Олегом Поліщуком. У 2004 році вони розлучилися.

З 2017 року Осадча одружена з телеведучим Юрієм Горбуновим. 18 лютого 2017 року в пари народився син Іван.

  Гарік Харламов і Христина Асмус оголосили про розлучення

Залишити відповідь