Такого від неї ніхто не очікував.

46-річна Вікторія Бекхем скоротила персонал своєї однойменної компанії і скористалася держпідтримкою. Дії дизайнера викликали хвилю критики –

Дружина Девіда Бекхема вирішила скористатися допомогою британської урядової програми підтримки компаній під час пандемії. Згідно з нею працівники організацій будуть отримувати 80% своєї зарплати. Однак навіть фінансова держдопомога не допомогла бренду Вікторії: модельєр звільнила 30 співробітників, інформує Ukr.Media.

«Це було важке рішення. Але воно необхідне для довгострокової стабільності і прибутковості компанії», — повідомили представники Бекхем.

Вчинок знаменитості, чий статок оцінюється в 335 мільйонів фунтів, обурив багатьох британців. Вони відзначили, що гроші платників податків повинні допомагати дійсно нужденним, а вже ніяк не багатим знаменитостям.

Деякі також пригадали Вікторії, що нещодавно вона і її чоловік Девід придбали розкішний пентхаус в Майамі за 20 мільйонів фунтів. Британці обурюються і через те, що подружжя часто демонструє свій достаток в соціальних мережах, але при цьому не хоче платити співробітникам з особистих коштів.

Думку користувачів підтримав актор Рікі Джервейс. Виконавець однієї з головних ролей у британському серіалі «Офіс» поставив лайк твіту, в якому дуже різко висловилися про подружжя Бекхем.

«Огидні люди. Вибачте, але це вже перебір. Ганьба їм», — говорилося в пості, який пізніше був видалений.

Вікторію нажахав скандал, у центрі якого вона опинилася. Дизайнер заявила, що не заслужила такого негативу у свою адресу.

«Вона поскаржилася друзям, що, попри її день народження, це був найгірший тиждень за останній час. Вікторія вважає критику абсолютно нечесною. Вона не очікувала, що все буде настільки погано», — цитує її слова джерело.