Як харчується відома українська телеведуча та яким видом спорту займається.

Багато хто ставить собі питання, як українській телеведучій вдається завжди виглядати на всі сто? Катя Осадча вирішила поділитися своїми секретами краси. До речі, другий місяць ізоляції спонукав Катерину наслідувати приклад свого зіркового чоловіка, і почати займатися йогою. Осадча розповіла, що тричі на тиждень вона практикує йогу, шукає відео уроки в інтернеті. Також телеведуча бігає, та кожного дня робить невелику розминку, качає прес, інформує Ukr.Media.

Також Катерина розповіла, як вона харчується. Телеведуча намагається харчуватися роздільно і вживати тільки здорову їжу. Але, на свята дозволяє собі поласувати чимось смачненьким.

«Їм тричі в день і перекушую іноді, але частіше намагаюся уникати перекусів. Намагаюся не їсти шкідливу їжу. Щоправда, їм хліб — це те, без чого не уявляю свого життя. Овочі у нас завжди по сезону. Наприклад, зараз можна купувати молоду капусту. Намагаюся робити салати, їм картоплю, але лише до обіду. Фрукти намагаємося не вживати ввечері, десь після 3-х вже їх не їмо — там цукор. Зараз, переважно, це цитрусові»

Готує Катерина сама, а найкраще у неї виходять японські роли. Про догляд за шкірою Осадча також не забуває. Головний її секрет — це зволоження. Вона користується зволожувальними масками вранці та ввечері, а також збагачує шкіру обличчя вітаміном С.