Модель прихильник інтервального голодування.

У всіх відомих супермоделей є свої секрети краси. Хтось віддає перевагу вживанню зеленого смузі на початку дня, хтось не їсть молочні продукти, а ось «чорна пантера» Наомі Кемпбелл — прихильниця інтервального голодування і розвантажувальних днів. У моделі є свої способи підтримувати стрункість фігури. Модель зізналася, що вважає за краще їсти один раз на день, в обід, інформує Ukr.Media.

Наомі розповіла, що обід їй замінює всі приймання їжі. Але іноді вона дозволяє собі щось смачненьке. У неділю зірка подіуму власноруч готує собі різні десерти, їсть тістечка і пудинги. Але, вона не вживає молочні продукти та продукцію, що містить у своєму складі глютен.

«Я можу їсти тоді, коли хочу, і не залишаюся голодною. Якщо я хочу влаштувати собі розвантажувальний день, я просто п’ю воду або сік. Все залежить від того, як я себе почуваю. У спеку іноді мені просто хочеться зробити сік»

Наомі помітила, що у неї немає чіткого розпорядку, коли вона голодує. Все залежить від того, як модель себе почуває. «Можливо два рази в тиждень я можу нічого не їсти», — зізнається модель. Також вона зізналася, що під час своєї активної кар’єри вона вдавалася до фастингу — інтервального голодування.