Пара стала батьками вчетверте.

В родині 31-річної моделі Оксани Самойлової та 34-річного хіп-хоп-виконавця Джигана поповнення — у подружжя народилася четверта дитина. І це хлопчик! Про цю радісну подію повідомив сам репер — він опублікував в інстаграмі фото з новонародженим сином і назвав його ім’я:

“Давид Денисович Устименко. 18.02.2020”, інформує Ukr.Media.

У сторіс щасливий батько також опублікував кілька знімків з довгоочікуваним сином — на одному з них він самостійно перерізає пуповину дитині.

Про те, що в родині скоро з’явиться малюк, подружжя повідомило на початку листопада. Оксана опублікувала в інстаграмі кадри з сімейної фотосесії, зробленої на Мальдівах. На фото було видно її кругленький живіт. У пресі з’явилися чутки, що пара вдалася до ЕКО, але Самойлова відразу розвіяла їх.

“ЕКО ми ніякого не робили, звичайно ж. Те, що пишуть з цього приводу, — пекельна маячня. Вийшло те, що вийшло”, — прокоментувала вона чужі домисли в мережі.

За словами моделі і блогера, четверта вагітність відрізнялася від трьох попередніх.

“В цей раз я вирішила не з’їдати все на своєму шляху. Четверта вагітність — це не перша і не друга, і навіть не третя, доводиться допомагати своєму організму. А хочеться, як зазвичай, солодкого і вуглеводів”, — ділилася дружина репера з фоловерами.

Оксана Самойлова і Джиган одружені сім років. Крім новонародженого, у них є три дочки: восьмирічна Аріела, п’ятирічна Лея і дворічна Майя.