Ніхто не очікував такого від тихої герцогині.

Проаналізувавши останнє відеозвернення сімейства Кембриджських, фахівці зробили цікаві висновки про те, яка атмосфера панує всередині союзу майбутніх короля і королеви, інформує Ukr.Media.

Нещодавно герцог і герцогиня Кембриджські розмовляли по відеозв’язку з дітьми людей, які не могли залишатися вдома під час пандемії, і викладачами молодшої академії Кастертона у місті Бернлі, в якій робота триває попри те, що всі основні школи закриті на карантин. У навчальному закладі в графстві Ланкашир хлопці готувалися до Великодня і демонстрували Вільяму і Кейт результати своїх праць, надягнувши смішні заячі вушка.

У свою чергу подружжя висловило вдячність вчительському складу однієї з багатьох британських шкіл, які працюють в умовах пандемії, щоб у ключових працівників і працівників системи охорони здоров’я була можливість підтримувати функціонування країни. Подібні відеоконференції повинні замінити звичні для представників монархії візити в навчальні, медичні та інші заклади.

Експерти поспішили проаналізувати відеозапис розмови і зробили висновки щодо того, як влаштовані відносини подружжя. В подкасті ROYALS королівський експерт Анджела Моллард озвучила думку про те, що саме Кейт «вела бесіду з учнями та вчителями. Це підтверджує привітання герцогині, вона представила і себе, і свого чоловіка. «Мені подобається, як Кейт взяла на себе відповідальність за дзвінок, представивши їх обох, — каже Анджела. — Це може дати нам уявлення про те, якою вона має бути й вдома».

Експерт зазначила, що мати трьох дітей постає вкрай організованою. «Я думаю, що у відносинах вона бос, — зауважує Моллард. — Вона наче керувала розмовою, але дуже делікатно. Вона бос ще й тому, що, як мати трьох дітей, встигає робити 50 мільйонів речей на день». Глядачі звернули увагу і на м’який тон, в якому герцогиня Кембриджська розмовляла з підопічними академії, завжди питаючи їх імена і уважно слухаючи, що вони скажуть. «Вона може встановити сильний зв’язок не лише з власними дітьми, але і з чужими», — прийшла висновку Анджела.

  В Івано-Франківську через скарги вірян зняли з прокату фільм «Демонік»

Також під час «віртуального візиту» в молодшу академію Кастертона герцога і герцогині були задані цікаві питання. У тому числі школярі запитали у Кетрін, хто найцікавіша особа з усіх знаменитостей, кого вона зустрічала. Герцогиня назвала ім’я кумира її старшого сина, з яким подружжю пощастило зустрітися на кількох урочистих заходах.