Дуейн одружився з Ешлі в повній екіпіровці вікінга, яку сам пошив.

Щоб зробити весілля цікавим і таким, що запам’ятовується, досить відійти від стандартів і зробити те, що подобається. Сучасний вікінг Дуейн Девіс одружився в костюмі вікінга, який він зробив сам, інформує Ukr.Media.

У нього є аналіз ДНК, що доводить його коріння, яке можна простежити аж до 9-го століття і до норвезького короля Гаральда Фейрейра. Він також знає свою генеалогію по лінії матері, Діани Джонстон. Його тато Пітер, валлієць, приїхав на роботу в Шотландію та одружився. Життя на островах завжди змушувало Дуейна пам’ятати своїх предків-вікінгів.

Він відчуває голос крові таки сильно, що вирішив, що його весілля повинно бути скандинавським.

Екіпіровка своїми руками

Він зробив шкіряні обладунки та нагрудник вручну.

На нагруднику вирізані норвезькі орнаменти, а на плечі пришите хутро кролика. Довгу руду бороду Дуейн відрощував три роки, а його волосся було заплетене в стародавньому скандинавському стилі.

Норвезьке весілля завжди було на порядку денному для пари. Відбулася хода з вогняними факелами, а весільний пиріг був розрізаний мечем.

Турнір у березні

Дуейн готується до березневого турніру Delting Up-Helly Aa, одному з чотирьох фестивалів вікінгів на північних островах Шотландії, де він очолить загін воїнів. Чоловік дуже гордий, що йому випала ця роль на святі 20 березня.

Історію вікінгів він пильно вивчає більше десяти років. На святі він буде носити корону Ярла, і він буде самим молодим в історії свята. Ярл — один з вищих титулів в ієрархії скандинавських вождів.

Кораблі вікінгів для свята

Вихідні 30-річного чоловіка і його чотирьох друзів проходять на будівництві 22-футового човна, 16-го судна, яке вони створять. Виготовлення останнього займе чотири місяці, і на ньому буде зображений дракон.

  Аніта Луценко підстриглася "під хлопчика": нова стрижка тренера

Такими користувалися його предки для дослідження та навігації по вузьких затоках і вторгнення на острови та материк.

Дружина Ешлі жартує, що вона заміжня за справжнім вікінгом.