Актуальні новини

Анна Седокова зізналася, що має скрутне матеріальне становище

Співачка розповіла про труднощі, які виникли з-за покупки квартири.

В кінці минулого року Анна Сєдокова поділилася з шанувальниками радісною новиною: співачка стала власницею розкішної квартири в центрі Москви. Тепер знаменитості доведеться протягом 20 років виплачувати іпотеку. "Квартира, на яку я заробила сама. Правда до неї ще йде іпотека, але з цим я точно впораюся!", – писала тоді у соцмережі Анна, інформує .

Однак, як виявилося, сума внеску виявилася занадто великою для Сєдокової: спочатку артистку попросили оплатити 10% першого внеску, однак на ділі потрібно було внести 30%. Тоді Ганні довелося ламати голову, де взяти величезну суму грошей.

"Мене охопив цілковитий відчай. Пам'ятаю, як сиджу в туалеті на підлозі і розмірковую над тим, що треба продати свій хрестик, щоб нашкребти грошей. В результаті я, Анна Сєдокова, неймовірна і приголомшлива, сідаю в машину і везу хрестик у ломбард. Як я ревіла там, в цьому ломбарді! Мене запитують: здаємо? Здаємо, кажу. А сама плачу. Хрестик, звичайно ж, не врятував, я металася по друзям і знайомим з проханням позичити (під відсотки, зрозуміло, хто зараз дасть просто так) будь-які суми. І в останній день, коли я вже готова була здатися, знаходиться людина, яка дає мені невистачаючі гроші в борг на два місяці. І я беру цю іпотеку", – згадує Анна в інтерв'ю.

  У львівській галереї представили невідомі лінорити Богдана Сороки

Залишити відповідь