Секрети краси від Прими-балерини Катерини Кухар. Як в 40 років виглядати на 20.

Катерина Кухар 18 січня відзначила своє 40-річчя. Знаменитість абсолютно не виглядає на свій вік і досі танцює на сцені, попри те, що кар’єру в балеті завершують з 37 років. У чому ж секрет молодості і краси балерини?

Катерина Кухар поділилася своїми секретами краси, інформує Ukr.Media.

Фізичні навантаження кожен день

Як професійна балерина Катерина багато часу приділяє фізичним навантаженням. Щоранку, крім понеділка, вона близько години займається в балетному класі. Далі слідує репетиція, яка залежно від гастрольного графіка може мати тривалість від 1 до 3 годин. Кухар переконана, що навіть 5-10 щоденних занять спортом можуть значно вдосконалити фігуру. На її думку, найголовніше в спорті — це почати.

Правильна постава

Професія балерини допомогла Каті навчитися “тримати спину” скрізь і завжди. Важливо це не тільки для краси, але і для правильного і глибокого дихання. Якщо людина хвилюється і знаходиться в стані стресу, то її дихання стає прискореним. Щоб заспокоїтися танцівниця радить тримати спину і глибоко дихати.

Харчування

Незважаючи на прийняту думку, що балерини нічого не їдять, щоб не набрати вагу, Катерина домагається ідеальної фігури інакше — уникаючи продуктів, від яких вона набирає вагу. При вагітності це були картопля і виноград. Ще вона намагається не налягати на кондитерські продукти.

Догляд за собою

Катя систематично доглядає за шкірою обличчя і тіла. Вона вважає, що це має бути стилем життя, а не робитися час від часу. У неї є свій план ритуалів краси для ранку і перед сном, тривалістю від 5 до 20 хвилин. Щоранку балерина починає зі склянки води з лимоном, а вечорами у неї маски. Шкіру вона завжди ретельно очищає і зволожує.

  8 липня — день Петра і Февронії Муромських: історія, традиції та прикмети свята