Одна з топових ведучих популярного тревел-шоу повернеться в новий сезон завдяки лайкам в соцмережах.

Популярна телеведуча Настя Івлєєва повернеться в новому сезоні тревел-шоу”Орел і решка”. Про це знаменитість написала у своєму Instagram, інформує Ukr.Media.

Настя зазначила, що вирішила знову зніматися в популярному проєкті завдяки лайкам підписників, які проголосували за неї хештегом #настюшкуврешку.

Хто не в курсі, я заради приколу, відповідаючи на питання підписника» не хочеш повернутися на “решку”, сказала в жартівливій формі, що якщо пост зі мною на акаунті п’ятниці збере пів мільйона (500 тис.) коментарів з #настюшкуврешку, я піду на сезон хто ж знав, що набере! Хлопці, я хочу сказати, що в черговий раз шокована від потужності і сили Інтернету і активності глядача, — раніше написала Івлєєва.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Опитування Івлєєва організувала “по приколу”, а повернутися доведеться тепер навсправжки.

Офіційно! Це перший випадок в історії Решки, коли 680 тис. глядачів самостійно повернули ведучу в сезон‼ ️ Ви просто взяли, і вирішили мої плани на найближчі пів року!

Ви божевільні і я вас обожнюю!!

(Однак, нове З. Б. С. Шоу продовжить виходити в паралель з Решкою, бо випуски будуть зніматися заздалегідь!!! Так само, це стосується мого ТікТоку і Інсти) Все чотко! Залишилося вилікувати корону і вперед — зйомки зйомки зйомки!

Побачимося на екранах! — написала Ивлеева.