Вони такі милі та сімейні.

Українська співачка Настя Каменських продовжує ділитися зі своїми підписниками сімейними та романтичними світлинами з чоловіком, продюсером і виконавцем Олексієм Потапенком. Судячи по знімках, зіркове подружжя шалено щасливе один з одним. Кожну вільну хвилину Настя намагається проводити разом зі своїм чоловіком. Так, нещодавно вони удвох «втекли» ненадовго до моря, щоб побути разом, інформує Ukr.Media.

Після відпочинку у пари накопичилося багато справ і їм доводиться знову входити в щільний робочий графік. І, як би це не було сумно, знову розлучитися. Настя нещодавно поділилася новим постом у своєму мікроблозі Instagram, де нарікає на те, що їм з Потапом залишається менше часу для спільного проведення часу, ніж хотілося б.

На фото Настя позує в ніжних обіймах чоловіка, без макіяжу і в домашній обстановці. Потрібно відзначити, знімок вийшов дуже сімейним. Співачка поділилася тим, що Потап випустив новий альбом, тепер йому треба додому, ну а Каменських їде в Харків.

«Так не хочеться розлучатися, хоч і на день! Я до Харкова на концерт, Олексій додому» — пише під фото Настя. Добре, що зіркова пара скоро знову возз’єднається, а під час розлуки вони зможуть ще більше скучити один за одним.