Актуальні новини

Настя Каменських розповіла про коханого чоловіка

Втім, співачка не приховує, що свого обранця вважає справжньою другою половинкою.

Настя Каменських розповіла про коханого чоловіка. Втім, співачка не приховує, що свого обранця вважає справжньою другою половинкою.

Настя Каменських не приховує, що в її особистому житті зараз панує повна ідилія, вона щаслива у стосунках і все наближається до створення сім'ї. Втім, ім'я обранця співачка досі не називає. Хоча прихильники впевнені – Настя щаслива зі своїм колегою, Потапом. І хоча багато моментів і фото доводять, що це правда, самі артисти ухильно відповідають на пряме запитання: "Ви разом?", інформує .

Нещодавно Настя дала інтерв'ю Маші Єфросиніній в її шоу "Іспит", і тут без розмов про особисте життя також не обійшлося. Так, співачці потрібно було продовжити фразу "Моя найближча людина…"

"Моя найближча людина – ну, звичайно, це мій чоловік, про якого я не розповідаю і якого не показую, бо я поки не готова. Це нормально", – вважає Настя Каменських.

Втім, співачка не приховує, що свого обранця вважає справжньою другою половинкою.

"Стосунки – це дуже велика робота, і мені вдалося, на превелике щастя, знайти взаєморозуміння, це дуже важливо. І, на превелике щастя, мені вдалося знайти саме ту половинку, про яку пишуть у книжках. Знаєш, є такі легенди, що нас створили з двома головами, чотирма руками і чотирма ногами. Одного разу боги розгнівалися, розполовинили їх, і вони розбіглися, і з тих пір по світу шукають свої половинки. Ось, можна сказати, що я знайшла", – зазначила Настя.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Олег Винник знову скасував концерти та переніс їх аж на 2022 рік

Залишити відповідь