Актуальні новини Музика

Настя Каменських з жахом згадала, як ледь не загинула

Українська співачка Настя Каменських днями дала інтерв’ю Анатолію Анатолічу, в якому розповіла про те, як під час стрибка з парашутом ледь не втратила життя.

Українська співачка Настя Каменських нещодавно дала інтерв’ю відомому теле-і радіоведучому Анатолію Анатолічу в рамках його YouTube-проекту Зе Інтерв’юер, в якому він спілкується з популярними і успішними представниками вітчизняного шоу бізнесу. На каналі Анатоліча інтерв’ю з Настею з’явилося 12 березня і в ньому телеведучий нарешті розпитав артистку про все, що так цікавить українського глядача, інформує .

В одному з останніх своїх питань Анатоліч запитав у Каменських про те, як та стрибала з парашутом. Настя відразу ж відреагувала дуже бурхливо. Співачка сказала, що під час стрибка в момент вільного падіння ні основний, ні запасний парашут не розкрилися.

«Я поки падала, у мене перед очима ці ролики. А потім я кажу собі: «Мати, ну тобі ж треба Греммі, ну куди ж ти зараз шлепнешься». І думаю: «Ні, я зараз приземлюсь і я виживу», – розповіла співачка.

Артистка каже, що удача посміхнулася їм і один з парашутів все ж спрацював, тільки вже надто близько до землі, через що вона й інструктор, що летів з нею, отримали травми.

Настя сказала, що після цього випадку, вона стала більше цінувати своє життя і якщо раніше їй хотілося щось поміняти, то після цього, вона стала спокійнішою.

  3 березня – день Ярила Вівсяника: історія, традиції та прикмети свята