Співачка зачарувала ніжним образом.

Українська виконавиця постала перед своїми численними підписниками соціальної мережі Instagram у весняному образі, привівши їх у захват. Наталія приміряла на себе світлу еко-шубу і сфотографувалася з ніжним букетом жовтих тюльпанів. Зараз, під час карантину, такі весняні фотографії ще більше припадають до душі шанувальників Могилевської. Співачка не дає підписникам нудьгувати, і нагадує, що за вікном весна в самому розпалі. Карантин пройде, і всі знову зможуть насолоджуватися теплим сонцем і свіжим повітрям, інформує Ukr.Media.

Наталя показала себе в молочній еко-шубі й чорній сукні з букетом свіжих жовтих тюльпанів. «А на вулиці прокидається Природа…», — написала Могилевська в публікації. Шанувальники засипали улюблену співачку компліментами, зазначивши, що вона виглядає просто чудово.

«Красуня Наталочка», «Наташа Ви чудо!!!», «Прекрасна дівчина Наталка», «Відразу згадала Ваш кліп — там було багато тюльпанів і безтурботності…клас!!!», «А Вам йдуть ці квіти — жовті і ніжні тюльпани!», «Як завжди чарівна і краса», «ти — Весна! просто поклич за собою!», — розсипалися в компліментах шанувальники Наталки.