Жіночка з майбутнього.

Популярна українська співачка й солістка гурту «Неангели» Слава Камінська — пекуча рудоволоса красуня з довгим волоссям, яскравою зовнішністю і надзвичайною фігурою. Саме такою звикли бачити дівчину її численні шанувальники. Проте нещодавно Слава вирішила опублікувати фотографію, на якій постала перед підписниками своєї сторінки Instagram в новому іміджі, інформує Ukr.Media.

Камінська поділилася у своєму профілі світлину, на якому позує з темним волоссям, підстриженим під коротке каре. Футуристичний образ співачка доповнила масивними сонцезахисними окулярами, білою шубою з об’ємним коміром і нюдовою помадою. Образ вийшов дуже яскравим, створюється враження, що Слава щойно вийшла з машини часу, яка відправляла її в майбутнє.

«Хайпуй поки молодий, хлопчик», — саме так підписала свій пост Камінська. Ймовірно, це звернення до її екс-чоловіка, Едгара Камінського, який після довгого мовчання дав інтерв’ю, в якому звинуватив співачку в розпаді сім’ї.

Судячи з усього, Камінська не змогла промовчати і опублікувала уїдливий коментар. Потрібно нагадати, що колишній чоловік Слави звинуватив співачку в надмірних ревнощах, це, за словами Камінського, і послужило приводом для розлучення.