Співачку з Олегом Рижовим пов’язує спільний проект.

Шанувальники української виконавиці Наталії Могилевської не перестають обговорювати особисте життя знаменитості, і цікавитися, які ж стосунки пов’язують її і українського мільйонера Олега Рижова. Сама Могилевська спокійно ставиться до чуток про їхній роман, і нещодавно вирішила в черговий раз прокоментувати їх. Багато хто вважає, що у зірки зараз в розпалі бурхливий роман, але Наталя ці здогади спростовує, інформує Ukr.Media.

Співачка розповіла, що зараз разом з Олегом Рижовим бере участь у спільному проєкті, куди він її запросив. Вона зізналася, що їм по-справжньому весело разом, і вони давно дружать. “Нам давно так весело, але ми ніколи не показували цього публічно. Тому що в нас не було ідеї створити публічний проєкт», — розповіла Могилевська журналістам.

Співачка зазначила, що зараз вона і Олег працюють над колонкою, в якій розповідатимуть про погляд чоловіків і жінок на одну і ту ж річ або гостре питання. Разом з ними також працюють психологи. «Вони потім кажуть, де наші комплекси нас підвели”, — розповіла Могилевська. Про роман і чутки Наталя говорить спокійно, відзначаючи, що з Олегом вони просто друзі, а пересуди їх ніяк не турбують.