Актуальні новини

Наталія Холоденко поділился фото до і після схуднення

Фотографіями свого неймовірного перетворення телеведуча періодично надихає своїх шанувальників в Instagram.

Неймовірне схуднення Наталії Холоденко, здавалося б, обговорили всі. Однак, мало хто знає, що телеведучій і зараз доводиться наполегливо працювати над собою, особливо після вагітності, щоб утримати приголомшливий результат, якого вона досягла за два роки, і довести тіло до свого ідеалу. З початку експерименту над собою і своєю силою волі Наталія схудла на 30 кілограмів і просто розцвіла – фотографіями свого неймовірного перетворення телеведуча періодично надихає своїх шанувальників в Instagram, інформує .

«В зелених штанцях – я не на городі у бабусі. А на озері Комо в Італії. Штани і футболку купила в Мілані. Вже їздила Європою і успішно працювала (на фото мені 30 років). Смугасті шортики купила цього літа в Греції (мені на фото 35). Хто боявся віку – дивіться на фото і знімайте прокляття. Справа у відчутті себе. Щасливим можна бути в будь-якій вазі, віці і місті. Але вага точно забирає енергію, і ти постійно перевтомлюєшся, ну і здоров'я, звичайно, гине», – підписала фото «до і після» Холоденко.

Крім того, Наталія часто публікує фото і відео з тренувань, показуючи на своєму прикладі, що потрібно робити, щоб наблизитися до своєї мети.

«Не можу», – ми так говоримо, як правило, коли відчули перший дискомфорт. Але помітно покращити можна, якщо тільки ви йдете за фінішну пряму, а не до неї». Просто приголомшливий результат і неймовірний заряд мотивації! Беремо приклад!

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  З понеділка на телеканалі UA: ПЕРШИЙ стартує нове соціальне токшоу "По-людськи"

Залишити відповідь