Наталія Могилевська презентувала нову патріотичну пісню. На написання пісні її надихнув вчинок українського військового.

З початку війни РФ проти України Наталія Могилевська перебуває в рідному Києві. І якщо в перші дні буквально кожен день відвідувала людей, які ховаються в метро і бомбосховищах, то останнім часом багато часу проводить в госпіталях, де проходять лікування наші захисники, інформує Ukr.Media.

Саме після спілкування з одним військовим у Наталії в голові з’явилася мелодія і вона придумала приспів.

“Під час одного з візитів я зайшла в палату, де лежав молодий хлопець. Він довго мене слухав, ми щось розповідали один одному. А потім він простягнув мені старанно, з любов’ю зроблений згорток. Коли зняла папір з цього подарунка, обімліла: це був осколок, який витягли з його тіла. Він передав його мені… найцінніше, що було у нього. Тоді я в черговий раз зрозуміла: ми будемо стояти. До Перемоги України! Я вийшла з лікарні, в голові у мене була мелодія і приспів. Набрала Юрія Євгеновича Рибчинського і сказала, що у мене народилася пісня. Того ж дня ми її записали”, — розповіла співачка.

“Ми будемо стояти” Наталія Могилевська: