Згідно з правилом «золотого перетину», був складений список із десяти найкрасивіших акторів.

Роберт Паттінсон був названий найкрасивішим чоловіком у світі після наукових досліджень, що вивчають «ідеальне обличчя», інформує Ukr.Media.

33-річний британський актор, який грає Бетмена, як було встановлено, на 92,15% відповідає Золотому перетину, яке, як кажуть, вимірює фізичну досконалість.

Його очі, брови, ніс, губи, підборіддя, щелепа і форма обличчя були зіставлені з іншими знаменитостями, однак саме обличчя Паттінсона виявилося ближче всього до ідеї стародавніх греків про досконалість.

Список був складений з використанням новітніх комп’ютерних методів картографування косметичним хірургом доктором Джуліаном Де Сільвою, який використовує цю технологію у своїй роботі.

Доктор Де Сільва, який керує Центром передової косметичної та пластичної хірургії обличчя в Лондоні, розповів:

  • «Роберт Паттінсон став явним переможцем, коли всі його елементи особистості були виміряні на предмет фізичної досконалості. Ці зовсім нові методи комп’ютерного картографування дозволяють нам розгадати деякі таємниці того, що робить людину фізично красивою, і ця технологія корисна при плануванні операцій пацієнтів.»

Доктор Джуліан Де Сільва пояснив, що Роберт Паттінсон був явним переможцем, оскільки всі елементи його обличчя після вимірювань були неймовірно близькі до досконалості.

  • «Він був у п’ятірці лідерів майже по всіх категоріях, тому що у нього такі класичні риси обличчя і чудова точена щелепа, — зазначив він. — Його єдиний бал, який виявився нижче середнього, був за губи, які у нього трохи тонкі та плоскі.»
  • «Генрі Кавілл був близький, але виявився другим, — продовжив лікар. — У нього був найвищий загальний бал по губах і лобі, а також дуже високий бал за співвідношення носа, губ і положення очей.»
  Рада попередньо підтримала посилення відповідальності за злочини проти журналістів

Однак зірку «Відьмака» підвело положенням його очей.

  • «Він набрав погані очки за відстань між очима», — зауважив Де Сільва.

Актор, який знявся в картині «Зірка народилася», Бредлі Купер отримав високі оцінки за стан очей, а також за губи і підборіддя.

Крім того, доктор Джуліан сказав, що знаменитість була також відзначена «за форми його носа і обличчя».

Щодо Бреда Пітта, який опинився на 4-му місці, доктор Джуліан Де Сільва сказав:

  • «Бред неймовірно добре старіє, і його кар’єра знову досягла піку завдяки «Одного разу в… Голлівуді».»
  • «Бути четвертим у списку у віці 56 років неймовірно і відображає його майже нестаріючу красу.»
  • «Найвищі оцінки він отримав за відстань між очима, крім того він був відзначений за форму носа.»

А ось що сказав Джуліан Де Сільва щодо Джорджа Клуні, який у минулому списку фахівця займав першу строчку:

  • «Джордж Клуні був повалений з першого місця, в основному через те, що за останні три роки він постраждав від природи.»
  • «Він як і раніше дуже гарний чоловік, але його обличчя постраждало від втрати об’єму і, неминучого, провисання навколо очей.»
  • «Потрапляти в п’ятірку кращих, коли вам виповнилося майже 60 — це чудово і свідчить про його неймовірну природну зовнішність», — додав доктор.

Ось вся десятка «ідеальних» голлівудських акторів:

Роберт Паттінсон — 92.15%

Генрі Кавілл — 91.64%

Бредлі Купер — 91.08%

Бред Пітт — 90.51%

Джордж Клуні — 89.91%

Х’ю Джекман — 89.64%

Девід Бекхем — 88.96%

Ідріс Ельба — 88.01%

Каньє Уест — 87.94%

Райан Гослінг — 87.48%