Наталія Могилевська стане капітаном журі нового пісенного шоу. Наталя Могилевська очолить журі шоу "Співають всі".

Українська співачка і продюсер Наталія Могилевська на своїй сторінці в Instagram опублікувала новий пост, в якому повідомила, що стане главою журі на шоу «Співають всі», інформує Ukr.Media.

Учасники конкурсу “Співають всі” боротимуться за приз у півмільйона гривень. Переможець шоу зможе розпорядитися призовими грошима на свій розсуд.

За словами знаменитості, це буде найзірковіше шоу України, в якому справедливі судді оцінюватимуть таланти музичних конкурсантів.

Я стану капітаном найчисленнішого професійного журі у світі на шоу “Співають всі”. Вперше за всю історію національного телебачення талант учасників оцінює не кілька людей, а ціла сотня зірок, моїх колег і професіоналів. Для мене величезна честь очолити таке журі, я хочу подякувати своїм колегам за це почесне місце. Обіцяю, що в складній ситуації я прийму правильне рішення, і воно завжди буде на боці справжнього таланту. Це буде найсправедливіше журі, тому що неможливо впливати на сотню успішних, гарячих і амбітних людей! Це буде найзірковіше шоу України! І все для того, щоб знайти тебе! Самого голосистого, талановитого, музичного конкурсанта! Та не закінчаться таланти України ніколи #співаютьвсі.

Відзначимо, що розважальний проєкт британського формату «All Together Now» представив і нового ведучого, ним стане популярний шоумен Володимир Остапчук.