Українська співачка Наталія Могилевська опублікувала у своєму Instagram новий знімок, а під ним поділилася власним рецептом краси.

Українська співачка Наталія Могилевська веде активне життя в соціальних мережах. На сторінку артистки в Instagram підписані майже мільйон користувачів. У своєму профілі Наталія ділиться з підписниками фотографіями зі свого звичайного життя, пише про політику і події в країні. Часом співачка через соцмережі, як і багато інших, виявляється епіцентром скандальних подій. Тим не менш, фанати залишаються відданими творчості Наталії, не дивлячись ні на що, інформує .

Днями у своєму Instgram Наталія Могилевська опублікувала новий знімок. Під фотографією вона розкрила свій секрет краси, який виявився дуже простим. Так, Наталія Могилевська зізналася, що залишатися молодою і здоровою її шкірі допомагає трава шавлії.

«Всіх з новим робочим тижнем! Ви мене часто запитуєте про мої секрети, ділюся з вами деякими з них! Мій секретний ранковий рецепт: шавлія. Не тільки п'ю, але і вмиваюся. Це жіноча трава, що володіє чудовими цілющими властивостями, про це все можна прочитати в інтернеті. Дуже класний вплив на шкіру, особливо якщо ви схильні до подразнень, алергій та іншого. Шавлія вбиває різноманітні бактерії на шкірі, так що добре ї зовнішньо, і всередину», — розповіла співачка.