Супермодель зізналася, що стала почувати себе набагато краще.

Супермодель Наталія Водянова не втомлюється дивувати своєю витонченою фігурою і зовнішністю юної дівчини. При тому, що у зірки п’ятеро дітей. Від природи струнка засновниця фонду «Оголені серця» не забуває про ретельний догляд за собою і дотримується дієт, інформує Ukr.Media.

Нещодавно Наталія відкрила для себе інтервальне голодування. За словами моделі, цей метод підтримки тіла в тонусі їй дуже сподобався.

«1,5 місяці тому я дізналася про інтервальне голодування. Це просто приголомшлива річ! Мені дуже подобається! 14 годин голодування, а потім 10 годин прийому їжі», — повідомила Наталія.

Почавши дотримуватися цієї дієти, Водянова повністю відмовилася від ранкового прийому їжі. Хоча раніше вважала повноцінний сніданок невід’ємною частиною гарного дня і самопочуття.

«Я викинула цей сніданок з таким задоволенням, з такою легкістю проводжу свій день!» — підкреслила топ-модель.

Також Наталія наголосила, що одним інтервальним голодуванням вона не обходиться. Кожен день зірка знаходить час для спорту.

«Це може бути все що завгодно: йога, пілатес, спортзал, танці», — розповіла вона в ефірі радіопередачі.

Водянова запевнила, що приділяє достатньо часу дітям, хоча багато працює. При цьому Наталія заявила, що ніколи не змогла би бути домогосподаркою, оскільки для неї дуже важлива самореалізація.