Макс Барських відверто про закоханості і страждання у нерозділеному коханні. Макс Барських в інтерв'ю Олексію Суханову розповів про свій досвід у стосунках.

Під час розмови артист поділився, що хоч у нього були романтичні зв’язки, він не закохувався настільки, щоб втрачати подих через цю людину, інформує Ukr.Media.

За його словами, він перебував і раніше у відносинах, але ніколи не занурювався в них настільки, щоб залежати від іншої людини. Був і випадок нерозділеного кохання. На той час він страждав, але не довго.

«Можу постраждати пару, трійку, чотири дні. Тиждень максимум. Потім, якщо розумію, що це глухий кут, мене це розгортає на 180 градусів. Якщо ні, то ні», — сказав артист.

Барських висловив бажання зустріти людину, яку любитиме і цінуватиме її саме за те, що вона є. Разом із таким партнером він мріє про побудову ідеальних відносин. Крім того, він зізнався, що не зміг би пробачити зраду. За його словами, це крайня межа.

«Можу сказати, що, мабуть, не пробачив би, але, можливо, й пробачив. Були моменти коли прощав, але все повторювалося. Розумієш, що якщо нічого не зміниться, то треба рухатися далі», — сказав Барських.