Наташа Королева шокувала зізнанням про доньку від друга. Співачка підписала документ, за яким не має права називатися дитині матір'ю.

Відома співачка Наташа Корольова в ході бесіди з Лерою Кудрявцевою в ефірі програми “Секрет на мільйон” зізналася в тому, що у неї є дочка від друга-гея. Присутній в студії син і чоловік артистки були, м’яко кажучи, вражені почутим, адже раніше зірка ніколи не розповідала про це, інформує Ukr.Media.

“Я їздила в Сан-Франциско в квітні, їздила провідати одну людину. Це дівчинка. Їй скоро буде два роки, ця дівчинка мені рідна по крові. У мене є дочка, вона народилася завдяки сурогатній матері”, — зізналася артистка в ефірі телеканалу НТВ.

Як виявилося, Корольова здавала яйцеклітини для ЕКО, коли вони з чоловіком планували вагітність. Біоматеріал залишився, і в одну із зустрічей співачка розповіла про це своєму приятелеві — гею. Він мріяв про дітей та умовив зірку подарувати йому яйцеклітину. Причому, за словами артистки, вона не просила за презент якихось подарунків, але друг вирішив віддати їй 50 біткоїнів. До слова, зараз їх вартість оцінюється близько 2,5 млн доларів.

Після процедури співачка підписала документ, за яким не має права називатися дитині матір’ю, а також говорити правду дитині, поки їй не виповниться 16 років.