Колишня учасниця групи "Срібло" Олена Темнікова не стала мовчати, і у відповідь на нове інтерв'ю екс-колеги Серябкіної закликала пройти поліграф у прямому ефірі.

Після скандального інтерв'ю Ольги Серябкіної Темнікова пообіцяла припинити цирк. На своїй сторінці в Instagram Олена написала, що готова з'ясувати на детекторі брехні, хто насправді з ким спить, інформує .

"Я дивлюся, моє інтерв'ю Ірині Шихман породило вчора цікаві одкровення (яскраві фантазії) від імені моєї колишньої колеги по групі. Погано зрежисована вигадка. Дуже погано. Я сказала в інтерв'ю, що вона хороша актриса. Перехвалила. Каюсь. Якщо хочете: я готова на поліграф Темнікова і Фадєєв в прямому ефірі (без монтажу) на YouTube. Наприклад, на каналі у Насті Івлеєвої (репутація не викликає сумнівів). Максим, джаст лет мі ноу.

Також Темнікова попросила своїх фоловерів допомогти їй вирішити, що ж робити далі — не звертати увагу на Серябкіну і Фадєєва, чи завжди вимагати правди про себе і поліграфа. Шанувальники майже повністю підтримують Темнікову і вимагають правди і поліграфа.