Актуальні новини

NewsOne позапланово перевірять через ознаки розпалювання ворожнечі

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку ТОВ «Новини 24 години», супутниковий телеканал NewsOne.
Про це повідомив регулятор на своєму сайті.
«Рішення ухвалено на підставі моніторингу, проведеного 5 листопада. Цього дня в ефірі ліцензіата зафіксовано трансляцію передачі «Я так думаю» (початок о 23:25, прямий ефір) із ведучим Русланом Коцабою, в якій звучали висловлювання, що мають ознаки порушення мовником законів України «Про інформацію» і «Про телебачення і радіомовлення». Зокрема, йдеться про частину першу статті 28 Закону України «Про інформацію», відповідно до якої інформація не може бути використана для закликів до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганди війни», – йдеться в повідомленні.
У Нацраді кажуть, що в ефірі прозвучали такі висловлювання: «Незаконне збагачення і було метою оцих «євромайданівських бариг», а не якесь там примарне європейське майбутнє, НАТО, Євросоюз і т. п. Відповідно повсталий Донбас спробували упокорити з допомогою танків та авіаційних бомб. Це правда, її нема куди діти. Вона мусить бути озвучена, саме тут, на рівні київському київська влада має визнати, що використання збройних сил проти мирного населення є злочином, на який не поширюються терміни давності».
За результатами перевірки Національна рада ухвалить рішення щодо ліцензіата, вказали у відомстві.
 

  Валерій Меладзе поділився спільним фото з сином Костянтином

Залишити відповідь