Ця дівчина — жива копія Анджеліни Джолі, і вона вже вміло цим користується у житті. Неймовірна схожість!

Іспанка Ліна Сендс дивує всіх своєю неймовірною схожістю з голлівудською зіркою Анджеліною Джолі. І це принесло їй справжню популярність, інформує Ukr.Media.

Ліна дійсно схожа на Джолі. Дівчина має акаунт в популярній соціальній мережі “Тікток”. Причому користувачку помітили практично відразу після першої публікації: той ролик набрав близько 60 тисяч переглядів. Зараз на сторінку Сендс підписано близько 80 тисяч осіб, і кількість підписників з кожним днем збільшується.

Багато хто відзначає просто дивовижну схожість Ліни з голлівудською акторкою. Її називають двійником і двійнятком Джолі. До речі, Сендс уже використовує свою схожість з Анджеліною: вона брала участь у показі “Vetements Mens Fall” 2020 із двійниками різних знаменитостей, у числі яких була і Джолі.

На своїй сторінці в “Тікток” Ліна публікує найрізноманітніші відео, на яких міркує на актуальні теми, а також повторює популярні тренди мережі. Усі ролики набирають велику кількість переглядів.

Про життя Сендс відомо мало. ЗМІ вдалося з’ясувати, що дівчина народилася в Іспанії, а на цей час в Лондоні проходить навчання на факультеті акторської майстерності. Ліна мріє стати актрисою і здобути славу, ймовірно, витіснивши саму Джолі. На Анджеліну Сендс схожа не тільки пухкими губами і витонченими рисами обличчя, але і харизмою, а також чарівною жіночністю.