Актуальні новини

Світові журналістські організації вимагають від Януковича розслідування побиття журналістів

Всесвітня Асоціації Видавців Газет та Новин (WAN-IFRA) та Всесвітній Форум Редакторів звернулися до президента України Віктора Януковича, щоб висловити  глибоку стурбованість подіями, під час яких щонайменше 47 журналістів постраждали під час висвітлення акцій протесту у Києві на підтримку європейської інтеграції України.
“Пане Президенте, жахливі фото та детальні репортажі, отримані WAN-IFRA з незалежних, перевірених джерел в Україні протягом останніх 48 годин, свідчать про те, що Ваша публічна відданість ідеалам свободи слова та незалежних медіа повністю перекреслюються діями Ваших служб безпеки”, – йдеться в заяві, яку має в розпорядженні “День”.
“Ми закликаємо Вас у найкоротший можливий термін віддати розпорядження про негайне незалежне розслідування кожного випадку порушення прав та залякування журналістів та працівників медіа компаній, чиєю роботою є висвітлення подій незалежно від того, слугують вони чи входять у протиріччя з політичними переконаннями Вашого уряду”, – зазначають журналісти.
“Враховуючи особливі обставини, які супроводжують події декількох останніх днів, для медіа є обов’язковим мати можливість виконувати свою ключову роль та інформувати громадськість у час, критично важливий для демократії в Україні”, – наголошується у заяві WAN-IFRA та Всесвітнього Форуму Редакторів.
WAN-IFRA є глобальною організацією видавців газет та новин з усього світу, яка має статус офіційного представника в Організації Об’єднаних Націй, ЮНЕСКО та у Раді Європи. Організація об’єднує 18000 друкованих видань, 15000 онлайн сайтів та понад 3000 компаній у більше ніж 120 країнах.
 
 

  Євген Петросян на честь свого 75-річного ювілею вирішив представити шанувальникам сина

Залишити відповідь