Самія Ахметова дала коментар.

Зовсім недавно Мурат Налчаджіоглу перестав приховувати свою нову дівчину. Звичайно ж, на нього обрушилася хвиля негативу від тих, хто досі мріє, що він і Ані Лорак знову будуть разом. Під удар потрапила і Самія Ахметова, нова кохана турецького бізнесмена. Зараз дівчина каже, що не розбивала знамениту сім'ю.

Нагадаємо, бізнесмен Мурат Налчаджіоглу і співачка Ані Лорак познайомилися в 2005 році. У 2009 році вони одружилися, а через 2 роки у пари народилася дочка Софія. А 31 січня 2019 року Мурат і Кароліна офіційно розлучилися. У розставанні пари звинувачували бізнесмена і його численні зради. Тоді казали, що його пасією стала Яна Білявська, але зараз пліткарі пліткують про роман з Самією Ахметовою, інформує .

Але дівчина стверджує, що познайомилася з ним у той момент, коли бізнесмен був вже в розлученні. На даний момент Самія і Мурат знаходяться на відпочинку.

"Я перебуваю у відносинах з Муратом Налчаджіоглу останні півроку, після його розлучення. Я не є причиною його розлучення, як всі пишуть."

Тепер пара мріє, щоб всі залишили їх у спокої.

"Так, він представив мене як дівчину. Він вже вільна людина. І ми зустрічаємося. Більше я не коментую своє особисте життя… Але я знаю одне — любов сильніше зла і брудних язиків Ми хочемо одного, щоб швидше нас залишили в спокої."

До речі, раніше Самії довелося битися за репутацію, так як її анкета з'явилася на одному з сайтів з ескорт-послуг. За словами дівчини, у неї вкрали особисті знімки.

"Я раніше працювала фітнес-моделлю, моделлю нижньої білизни, але мої фото вкрадені з мого особистого iCloud і Instagram. Мене шантажують, вимагають гроші, я відмовила, тому вони почали спеціально компрометувати під ескорт-сайт. Я ніколи таким не займалася. Я зверталася з офіційною заявою на ці сайти, і мені дали відповідь, що моїх фото там немає. Це чийсь злий жарт. Спеціально зроблено недоброзичливцями."

  Надя Дорофєєва, Позитив і Потап торкнулись теми майбутнього гурту "Врємя и Стєкло"

Як будуть складатися відносини Самії і Мурата, ми стежимо за оновленнями. Нагадаємо, що Ані Лорак зараз щаслива у стосунках з продюсером лейблу Black Star Єгором Глібом.