Актуальні новини

Новий наклад книги про Стуса міститиме рішення суду про заборону

Новий наклад книги «Справа Василя Стуса» журналіста Вахтанга Кіпіані міститиме на форзаці рішення Дарницького районного суду про заборону книги. Про це повідомило видавництво Vivat у понеділок, 2 листопада, зазначивши, що відправлення перших книг з нового тиражу вже розпочалося.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1509935 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1509935{
margin: 0!important;
}
}

«Ми вирішили: документ, так документ. Тому на форзацах книги розміщено рішення дарницького райсуду про заборону книги в першій інстанції, яке може вступити в силу 18 листопада, та передмова укладача книги Вахтанга Кіпіані», – повідомило видавництво.

Vivat зазначає, що такий формат книги друкується вперше. Директора видавництва Юлія Орлова також опублікувала у Facebook світлини, на яких видно, як виглядатиме рішення суду на форзаці книги.

Нагадаємо, Дарницький районний суд Києва 19 жовтня заборонив розповсюдження тиражу книги журналіста й історика Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» без дозволу голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народного депутата Віктора Медведчука. Суд визнав, що деякі фрази у книзі «порушують честь та гідність позивача». Також з Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat стягнули 860 грн на користь Віктора Медведчука. Згодом виявилося, що рішення ухвалила Марина Заставенко, яку у 2017 році хотіли звільнити за зв’язки з так званою «ДНР».

Після рішення суду щодо заборони продажу книги Кіпіані до усунення з неї інформації про народного депутата Віктора Медведчука українці розкупили тираж книги та закликають ширити у мережі флешмоб на підтримку твору. Автори флешмобу закликають купувати книгу, писати про неї, а особливо поширювати фрагменти про роль Медведчука у справі Стуса та намагання приховати правду про це. Перший наклад книги повністю розкупили фактично впродовж години після рішення суду.

  Шеннен Доерті заявила, що її звільнили з «Беверлі-Хіллз, 90210» через «жахливий» шлюб

22 жовтня розпочався друк нового накладу книги, а також анонсовано вихід книги в аудіоформаті.

Залишити відповідь