Акторка вразила своїм несподіваним образом.

Відома голлівудська актриса, 29-річна Крістен Стюарт зараз активно відвідує прем’єри нової частини «Ангелів Чарлі» у різних містах світу. Крістен зіграла одну з головних ролей у стрічці. Цього разу знаменитість завітала на прем’єру фільму в Лондоні. Дівчина позувала фотографам разом із колегами по фільму Наомі Скотт і Еллою Балинскою. Для виходу у світ Крістен вибрала незвичайний наряд, інформує Ukr.Media.

На актрисі красувалася картата сукня в підлогу з оголеними плечима, образ вона доповнила чорно-білими кросівками від відомого спортивного бренду Nike. Дівчина із задоволенням позувала фотографам, скромно посміхаючися. До речі, це не перший фьюжн у нарядах актриси, вона іноді поєднує вечірні сукні зі спортивним взуттям. Одного разу завітала на червону доріжку Канського кінофестивалю босоніж, тримаючи черевики в руках.

Дівчина висловлює протест дрес-коду, за яким жінка на заході зобов’язана одягати підбори. Цього разу таким «бунтом» стали кросівки, а для того, щоб не замерзнути, Стюарт накинула на плечі чорну дублянку.

Незабаром світ побачить ще одну роботу з актрисою «Сіберг», прем’єра фільму відбудеться на Венеціанському кінофестивалі.