Зіркові танці під відомий хіт двадцятирічної давності — це потрібно побачити!

45-річна Вікторія Бекхем не часто говорить про своє минуле поп-зірки, коли вона входила др складу легендарної групи Spice Girls. Колишня Пош Спайс, а тепер впливова бізнесвумен відмовилася приєднатися до колишніх колег по групі. Проте шанувальники Вікі все ще сподіваються. Нещодавно 17-річний син знаменитості Ромео опублікував рідкісне відео, на якому разом зі своєю зірковою матусею станцював під хіт Spice Girls, інформує Ukr.Media.

Вікі і Ромео станцювали під відомий хіт Spice Up Your Life у відео для сторінки сина в TikTok. Цікаво, що популярний хіт був випущений легендарною групою ще в 1997 році й увійшов до другого студійного альбому.

Сім’я Бекхемів вирішили записати короткий ролик «домашнього» танцю, увімкнувши трек голосніше. На відео Віки постала перед шанувальниками у відмінній формі. Багато хто ідзначив, що їм дуже шкода, що Пош Спайс не хоче повертатися на велику сцену. Про те, що учасниці легендарної групи планують возз’єднатися, почали говорити ще у 2018.

Вікторія відмовилася від пропозиції, але фанати все ще сподіваються, що вона змінить своє рішення. Ще одна учасниця Мелані Браун говорила в одному з інтерв’ю, що вона та інші Spice Girls можуть виступити в Гластонбері на ювілейному фестивалі влітку 2020 року.