Актуальні новини

Одеська опера презентує VI Міжнародний фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон»

До 30-річчя Незалежності України Одеська опера збирає у себе найкращих українських співаків з України та Європи.
З 22 серпня по 15 вересня 2021 року в Одеському національному академічному театрі опери та балету вшосте відбудеться фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері». Це один з наймасштабніших і найпопулярніших оперно-балетних фестивалів півдня України, присвячений 30-річчю Незалежності.
На концерт-відкриття «Україна – світу» головний диригент театру, музичний керівник проєкту В’ячеслав Чернухо-Воліч збере найкращих українських співаків, що працюють в Україні і в країнах Європи, а також запрошених гостей з Республіки Молдова, Республіки Білорусь, Латвії та Чехії. Зокрема, на сцену вийдуть заслужені артисти України Ігор Шаврук та Ігор Чернецький, лауреати міжнародних конкурсів Маргарита Гринивецька та Віталій Ковальчук.
Другою подією стане проведення балетного гала-концерту Classic & Modern «Одеса. Україна. Європа» проста неба на Театральному майдані. Глядачам представлять фрагменти з найпопулярніших класичних балетів, сучасні балетні композиції на музику українських композиторів і грандіозна прем’єра «Болеро» Моріса Равеля у постановці Георгія Ковтуна за участі зірок одеського балету і запрошених визнаних балетних виконавців світу. 
Фінальним проєктом фестивалю стане «Ковчег Україна: музика» під орудою всесвітньо відомої диригентки, запрошеної головної диригентки ОНАТОБ Оксани Линів (Україна, Німеччина, Австрія). Це унікальна програма, в якій візьмуть участь Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU, Чоловіча хорова капела «Дударик», Камерний дівочий хор КДМЛ ім. Лисенка, етно-гурти «ДахаБраха», «Хорея козацька», «КУРБАСИ», солісти – Домініка Чекун, Уляна Горбачевська, Оксана Нікітюк, Назар Тацишин.
“Підготувати такий потужний музичний форум менше ніж за місяць після початку нового 212-го сезону – це велика відповідальність і неймовірні зусилля всього колективу театру, який, здається, ввімкнув додаткові оберти. Упевнена, що нам вдалося зробити дуже цікаву програму, яка приверне увагу широкого кола поціновувачів театру, оперно-балетного мистецтва і відкриє нові грані вітчизняної і світової мистецької спадщини і сучасного музично-театрального мистецтва”, – зазначає генеральна директорка-художня керівниця театру Надія Бабіч.
Детальніше з програмою фестивалюможна ознайомитися за посиланням.

  Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs 2021 оголосив програму

Залишити відповідь