Відповідь співачки здивувала багатьох прихильників.

Співачка Аріана Гранде опублікувала в соцмережах уривок з виступу, і одному з фанатів здалося, що звук з концерту не живий. На що сама артистка одразу запевнила слухача, що вона може особисто заспівати йому цю пісню, щоб переконати у зворотному, інформує .

Американська співачка Аріана Гранде, відома своїм сильним голосом, зараз перебуває на гастролях в рамках свого світового турне Sweetener World Tour. Попри концертну діяльність, артистка все одно намагається залишатися активною в соцмережах і досить регулярно постить уривки зі своїх виступів у своєму Інстаграм.

Після чергового концерту в кінці серпня співачка вирішила опублікувати коротке відео, де вона виконувала пісню 7 Rings. Зараз цей запис видалений з акаунта Гранде, оскільки один зі слухачів залишив коментар про її спів, на який артистці довелося відповісти.

Користувач Інстаграм під ніком chals91 зазначив, що вокал співачки звучить досить неприродно і це змусило його замислитися про те, що Гранде може використовувати фонограму під час виступів або обробку голосу.

"Звучить як автотюн (обробка голосу, що дозволяє "підтягнути" неправильно виконані ноти), і, можливо, це виконано не наживо. В сенсі, ти чудова вокалістка, і я обожнюю твій голос, але це не звучить як живе виконання", — написав користувач.

І співачка вирішила відповісти своєму слухачеві, який засумнівався в чистоті її концертного виконання.

"При всій повазі, я б могла виконати це у твоїй вітальні, хлопець. Без будь-якого мікшування, обробки або іншої допомоги взагалі. Я можу заспівати це на Бродвеї (і заспівала). Я можу заспівати це в душі. В машині. Це мій дар, і за цим я тут. Я виконую понад 30 пісень за вечір. Кожне слово. Тому що це моє. Дозволь мені так само скажено сяяти", — відповіла співачка.

  Камерну сцену театру Заньковецької відреставрують за понад 12 млн грн

Після такого коментаря інші фанати співачки були вражені раптовою відповіддю кумира, а багато підтвердили, що все з живими виступами у неї в порядку. Хоча деякі користувачі Інстаграм все-таки були згодні з підозрою фаната.