Що нового буде в шоу?

У Києві вже відбулися зйомки нового, 16-го за рахунком, сезону "Розсміши коміка" на "1+1". На проєкті багато чого змінилося, в тому числі й суддів. Місце Володимира Зеленського зайняв гуморист Юрій Ткач, інформує .

У новому форматі шоу, учасники будуть заробляти гроші не для себе, а вже на допомогу іншим людям. Редактор проєкту Михайло Мартинюк повідомив, що новий сезон "Розсміши коміка" було вирішено зробити благодійним і весь виграш учасники будуть віддавати на реалізацію соціальних проєктів по всій країні. Наприклад, на створення дитячого майданчика або інклюзивної сенсорної кімнати.

Тепер учасники будуть боротися за виграш цілої команди, що представляє одне з міст України.

"Всього у нас буде вісім команд, в кожному випуску — представники таких міст: Київ, Одеса, Вінниця, Полтава, Хмельницький, Луганськ, Запоріжжя і Дніпро" — додав Мартинюк.

Формат змінився і для учасників. Раніше приходили смішити люди з народу, зараз же — це довірили професіоналам і зіркам. Глядачі побачать відомих гумористів, акторів, учасників stand-up і популярних медійних осіб: Олександр Пікалов, Влад Яма, Арсен Мірзоян, Юрій Великий, Дмитро Коляденко та учасниці "Жіночого кварталу". Сезон обіцяє бути жарким!

Також, вперше за вісім років, в шоу з'явиться "Сума, що не згорає". Якщо учасник після чергової хвилини не зможе розсмішити коміків Євгенія Кошового та Юрія Ткача — гроші залишаться. Правда з'явилося й інше, несподіване правило. На початку програми кожна команда заявить соціальний проєкт і суму, яку планує для нього зібрати спільними зусиллями. Але якщо учасникам це не вдасться, то їм доведеться додати відсутню суму з власних кишень.

Не пропустіть прем'єру нового сезону "Розсміши коміка" вже цієї осені на "1+1".

  Як зараз виглядає 54-річна Ніколь Кідман — багато шанувальників не впізнали її на знімку