Актуальні новини

Оксана Байрак хоче стати мамою в 2019 році

Режисер зазначила, що ім’я для майбутньої дочки вибрала ще в дитинстві.

Оксана Байрак, яка п'ять років тому вже заявляла, що планує народити дитину, досі не залишає цієї ідеї і поділилася, що в цьому році має намір це виправити. Відома італійська сценаристка і режисер Оксана Байрак, в цьому році планує народити первістка, інформує .

"В цьому році хочу народити дитину. Я вже рішуче налаштована. В моїй новій квартирі, де зараз закінчується ремонт, є дитяча кімната та дитяча ванна. Молю Господа, щоб у цьому році у мене з'явилася моя Ліза" – повідомила Оксана Байрак.

Цікаво, що режисер зазначила, що ім'я для майбутньої дочки вибрала ще в дитинстві, і зізналася:

"Ім'я я вибрала в 3 роки, коли мені тато з НДР привіз ляльку, яку я назвала Ліза. Це дитяче відчуття материнства залишилося досі".

Оксана Байрак вже вісім років перебуває у відносинах з тренером з фітнесу на ім'я Георгій, який молодший жінки на 23 роки, з яким познайомилася під час зйомок програми "Давай одружимося". Проте зірка не дуже любить говорити про обранця. Байрак вважає, що "щастя любить тишу і може зруйнуватися, як будинок з піску і туману, навіть від незручного дихання".

Я не дуже люблю говорити про своє особисте життя. Не тому, що його немає. Воно є. Але щастя любить тишу і може зруйнуватися, як будинок з піску і туману, навіть від незручного дихання.

Однак, як зізналася зірка, вона до цих пір офіційно не заміжня.

  Принцеса Шарлотта успадкує ще одну сімейну реліквію, схоже, про дочку Меган Маркл всі забули

Залишити відповідь