Актуальні новини

Оксана Байрак хоче стати мамою в 2019 році

Режисер зазначила, що ім’я для майбутньої дочки вибрала ще в дитинстві.

Оксана Байрак, яка п'ять років тому вже заявляла, що планує народити дитину, досі не залишає цієї ідеї і поділилася, що в цьому році має намір це виправити. Відома італійська сценаристка і режисер Оксана Байрак, в цьому році планує народити первістка, інформує .

"В цьому році хочу народити дитину. Я вже рішуче налаштована. В моїй новій квартирі, де зараз закінчується ремонт, є дитяча кімната та дитяча ванна. Молю Господа, щоб у цьому році у мене з'явилася моя Ліза" – повідомила Оксана Байрак.

Цікаво, що режисер зазначила, що ім'я для майбутньої дочки вибрала ще в дитинстві, і зізналася:

"Ім'я я вибрала в 3 роки, коли мені тато з НДР привіз ляльку, яку я назвала Ліза. Це дитяче відчуття материнства залишилося досі".

Оксана Байрак вже вісім років перебуває у відносинах з тренером з фітнесу на ім'я Георгій, який молодший жінки на 23 роки, з яким познайомилася під час зйомок програми "Давай одружимося". Проте зірка не дуже любить говорити про обранця. Байрак вважає, що "щастя любить тишу і може зруйнуватися, як будинок з піску і туману, навіть від незручного дихання".

Я не дуже люблю говорити про своє особисте життя. Не тому, що його немає. Воно є. Але щастя любить тишу і може зруйнуватися, як будинок з піску і туману, навіть від незручного дихання.

Однак, як зізналася зірка, вона до цих пір офіційно не заміжня.

  Зілінко, Дячишин, Москалюк: три виставки, які варто відвідати

Залишити відповідь